Zásady ochrany osobních údajů

Kdo jsme

Naše webová adresa je: http://emilkopojdsihrat.cz.

Jaké shromažďujeme osobní údaje a proč je shromažďujeme

Když návštěvníci přidají komentář na tento web, jsou shromažďovány údaje zobrazené ve formuláři pro komentář. Kromě toho automaticky dostáváme a zaznamenáváme informace z vašeho počítače a prohlížeče, včetně vaší IP adresy, atributy softwaru a hardwaru a navštívené stránky.

Také shromažďujeme informace při registraci k odběru newsletteru na našich stránkách. Shromážděné informace zahrnují vaši e-mailovou adresu.

S kým sdílíme vaše údaje a jak dlouho je uchováváme

Pokud přidáte komentář, komentář a jeho metadata budou uchovávána po dobu neurčitou. Údaje jsou uchovávány za účelem automatického rozpoznání a schválení všech následných komentářů, místo jejich držení ve frontě moderování.

Informace, které od vás sbíráme, mohou být použity pro zlepšení našich stránek, jako kontakt prostřednictvím e-mailu pro zasílání novinek na našem blogu (pouze v případě že se svým emailem přihlásíte pro tento odběr).

Jaké máte práva?

Pokud máte na tomto webu účet nebo jste zde přidali komentáře, můžete požádat o obdržení souboru s exportem osobních údajů, které o vás uchováváme, včetně všech údajů, které jste nám poskytli. Můžete také požádat o odstranění veškerých osobních údajů, které o vás uchováváme. Tato možnost nezahrnuje údaje, které jsme povinni uchovávat z administrativních, právních nebo bezpečnostních důvodů.

Kam posíláme vaše data?

Komentáře návštěvníků mohou být kontrolovány prostřednictvím automatizované služby detekce spamu, která může být umístěna v zahraničí.

Jsme jedinými vlastníky informací shromážděných na těchto stránkách. Vaše osobní údaje nebudou bez vašeho souhlasu z žádného důvodu prodávány, vyměňovány, převáděny nebo poskytovány jakékoliv jiné společnost, s výjimkou případů, kdy je to nezbytné ke splnění požadavku např. zaslání newsletteru.

Poskytnutou e-mailovou adresu používáme k zaslání informací a aktualizací týkajících se našeho blogu. Pokud se kdykoliv budete chtít odhlásit od přijímání budoucích e-mailů, v dolní části každého e-mailu naleznete podrobný návod pro odhlášení .

Souhlas

Používáním našich stránek souhlasíte s našimi zásadami ochrany soukromí.

 

Shlédnutí: 74

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial