Kdo jsme?

Jmenuji se Lenka a moje roční dcerka Emilka je opravdu živý tvor. Od narození se jí nemohu nabažit, ale občas mi dá jako každé malé dítko zabrat. Jelikož je velmi aktivní, zvídavá a neúnavná, neustále vymýšlím a hledám nové a nové činnosti, hry i aktivity, které bychom spolu mohly provádět. A protože mě kromě hraní a tvoření baví i psaní a focení, rozhodla jsem se, že o těchto našich hrách budu psát blog. Začala jsem s ním, když bylo Emilce 9 měsíců a musím se přiznat, že jsem ani netušila, že by jej mohlo číst tolik lidí. Ráda bych sem i nadále přidávala články se zajímavými nápady a návody na domácí i venkovní činnosti s miminky a batolaty. Koneckonců nebudou chybět ani hry pro větší děti. Nesmím přeci zapomínat na moje dvě neteře Jolanku a Elenku, které pokryjí další dvě věkové kategorie. Časem přibudou i různé tipy na výlety.

Ačkoliv jsem v blogování nováček, doufám, že díky tomuto psaní vás pobavím a inspiruji. Mnoho aktivit je dobré dělat společně s tatínky a ostatními rodinnými příslušníky. Určitě si společné chvíle užijete tak, jako já s Emilkou. A hlavní je, že tento blog dělám, protože mě to baví a protože si chci s dcerkou užít co nejvíc chvil než mi vyroste. Tak snad se pobavíte s námi :)

A kde všude čerpám inspiraci? Všude kolem mě. Něco poví sousedka, něco máma nebo kamarádky. Taky se inspiruji v knížkách, na internetu na Pinterestu a na zahraničních webech.

Jsme holky do nepohody :) Emilka 9 měsíců – v době, kdy jsem začala psát tento blog.
Tak už je to rok, co jsme rodina :) to to uteklo…

Shlédnutí: 569

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial